Відкритий лист асоціації «Con Ucraniа» до Української Громади Королівства Іспанія.

Асоціація «Con Ucrania» хотіла б підкреслити важливість суспільної праці задля нашої загальної справи в ці важкi часи та виказати своє розчарування у зв’язку з тривалими нападами представників деяких політичних партій на нашу асоціацію, зокрема представника партії “Свобода” у Мадриді, Івана Вовка, який завжди ставить під сумнів хорошу роботу і патріотичне завзяття представників асоціації. Із завидною регулярністю, як під час українських демонстрацій на площі Колумба, так і нещодавно в електронному виданні «Надсегурська Україна”, випуск Nº8, висловлюються несправедливі оцінки по відношенню до гуманітарної та соціальної роботи асоціації «Con Ucraniа». Хочемо підкреслити, що вважаємо такі нападки некоректними та навіть аморальними, так само як і спроби оголосити тільки своєю заслугою результати зусиль інших людей.

Асоціація «Con Ucrania» продемонструвала не на словах, а на ділі, свою лояльність щодо українського народу та його захисників. Про це свідчать наш інформаційний портал для іспаномовного населення по всьому світу – наша головна зброя проти російської пропаганди, наші чисельні акти збору коштів на Алюче, організація благодійних концертів, регулярна відправка допомоги нашим українським хлопцям на фронт, та інформаційна підтримка, яку ми надали проекту «Хто як не ми», допомагаючи розповсюджувати інформацію стосовно закупівлі чотирьох машин швидкої допомоги на фронт, проекту, з яким ми збираємося продовжити співпрацю, в подальшому придбавши ще чотири автомобіля. За всю нашу відданість і зусилля задля України ми отримуємо презирство до нашої організації та її активістів, що вважаємо, щонайменше, образливим.

З сумом і подивом зустріли ми звістку про те, що та сама людина спробувала оголосити заслугою своєї політичної партії результати зусиль інших людей, проекту «Хто як не ми» української громади, конкретніше громад з Італії  та Іспанії, зокрема  Аліканте, Валенсії, Таррагони, Більбао, Мадрида, Кастії-ла-Манча, та інших населених пунктів, щодо закупівлі цих чотирьох швидких.

Цією заявою ми засуджуємо поведінку зазначену вище. Хочемо нагадати, що не можна терпіти дезінформацію і введення в оману, і пам’ятайте, що наша асоціація бореться проти будь-якої пропагандистської брехні, незалежно від її походження, а також ми завжди пропонуємо правдиву альтернативу.

Досвід, набутий під час війни в Україні показав, що подання інформації тенденційно і однополярним чином являє собою найбільшу загрозу XXI століття проти людства. Якщо будуть існувати особи, що будуть весь час говорити, що організація «Con Ucrania» є «маріонетковою», а її представники «боягузами», «перефабованими ляльководами» та «брехунами», що ми діємо проти нашої власної країни, і це повторюватиметься знову і знову, звичайно, це може вплинути на сприйняття нас людьми. На щастя, є небагато людей, які піддалися такому негативному впливу, але вже те, що є люди, з якими ми мали колись дуже близькі відносини і яких ми зараз втрачаємо, є трагедією. Ще раз засуджуємо таку поведінку цього “вельмишановного пана” .

Ми закликаємо всіх тих, для кого справедливість та істина є орієнтиром у житті, придушити будь-яку спробу саботувати єдність українців в Іспанії.

¡Разом — сила!

¡Слава Україні!

                                                                                                        У Мадриді, 17 березня 2015 р.

                                                                                                           Асоціація «Con Ucrania»

Deja una respuesta

Por favor, inicia sesión con uno de estos métodos para publicar tu comentario:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Salir /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Salir /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Salir /  Cambiar )

Conectando a %s

A %d blogueros les gusta esto: