Друзі, ми потребуємо вашої допомоги

Шановні читачі, щомісяця ми проводимо проекти, oрганізовуємо дуже різноманітні заходи: благодійні ярмарки, маніфестації, також щорічно – покази моди, культурні заходи, навіть пробували давати уроки української кухні, тощо. У нас багато планів, хочеться донести українську культуру, моду, навіть гастрономію до іспаномовного населення. Aлe багато разів, коли ми робимо акцію до нас звертаються люди повідомляючи, що не бачили цієї інформації, що ми недостатньо розповсюджуємо її.

Тому звертаємося до Вас: допоможiть нам розповсюджувати iнформацiю.

10001048_621669571245358_976172551_o

Зараз у нас проводяться наступні благодійні проекти:

Олег, який боровся за волю України, а також на Майдані, знаходиться прикутим до ліжка понад 15 місяців. З незламним духом герой переніс 22 операції, має пошкоджену спину та загрозу ампутації ноги, але попри все не втрачає сили та надії на одуження. Боєць батальону  “Донбас” 8-го жовтня прибув в Барселону, в Госпіталь Генераль де Каталунья, Іспанія. Саме там лікарі погодилися взятися за лікування нашого захисника та по-можливості дати шанс на повноцінне життя. 56 тис. потребує наш земляк.

Oleg Iva

  • Благодійний вечір “Обійми і врятуй”. http://wp.me/p4t70e-2qv
    Вечір спрямований на іспанських та українських підприємців. Мета цього вечора є збір коштів для переселенців, особливо, дітей і жінок. Цей благодійний вечір дає можливість ознайомлення іспанськиx підприємців з українською культурою, але також є унікальною можливістю знайомства-зустрічі іспанських та українських підприємців.

Gala

5 листопада у приміщенні Посольства відбулася презентація благодійного заходу на підтримку переміщених осіб в Україні

Друзі, дуже потрібно, щоб про Україну знали не тільки ми, українці, але також іспанці, щоб українською культурою зацікавилася іспанська еліта, а також потрібна допомога нашим українським підприємцям вийти на іспанський ринок.

На грудень плануютьcя інші акції, поки що не можемо підтвердити, але будемо дуже вдячні, якщо ви нам допоможете розповсюдити інформацію, яку ми будемо подавати, тому що ми окремо не взмозі достукатися до всіх, а дуже хотілося б зробити усе як найкраще і щоб все вийшло!

Щиро дякуємо всім тим, хто допомагає!!

Deja una respuesta

Por favor, inicia sesión con uno de estos métodos para publicar tu comentario:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Salir /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Salir /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Salir /  Cambiar )

Conectando a %s

A %d blogueros les gusta esto: