Олег Івахнюк, трошки більше про його становище

12342330_1657850591151890_5392230837698577092_n
Barcelona, біля церкви на Рамблі. Рядом з Олегом, Володя і наші священники о.Сергій і о.Юрій. Від початку війни на Сході парафії українських церков з Santa Monica i Balmes стали центрами гуманітарної допомоги Україні.

Олег поступив в клініку Кірон м Барселони 08/10/2015 з таким станом:

  • вогнепальний перелом проксимальної частини лівої стегнової кістки (більш ніж річної давності після множинних оперативних втручань в Україні і Польщі).
  • гемоглобіном 8.0 (анемія середнього ступеня тяжкості)
  • змішана параплегія нижніх  кінцівок як ускладнення спинальної катетеризації ( порушення іннервації органів тазу та нижніх кінцівок запального характеру на рівні грудного відділу спинного мозкуіз спастичним компонентом, тобто контрактурою і «задерев’янінням» нижніх кінцівок ….)
  • з глибокими пролежнями ( дві рани /пролежні глибокі в зоні правої сідниці та стегна ( до об»єму апельсина кожна з них), глибокі та інфіковані. …

Між тим, обстеженням і суміжними консультаціями займався Др. Луіс, який і організував ( разом з волонтерами) приїзд Олега та призначення обстежень, антибактеріальну терапію та хірургічне очищення ран в перші тижні перебування Олега в «Кіроні» ( в послідуючому його звільнили через несумісність політики фірми, що є для нас « невідомим»)

B останні 10 – 14 днів ( з 03 -07 /11/2015 до 17/11/2015) перебування Олега в клініці було замітне виражене затягування процесу оголошення висновків обстежень і планування реабілітації, у зв’язку з чим Таррагонська група земляків в спілці з Барселонською, домоглися виписки Олега із зниженням вимог по фактурах до майже 17 000 Є ( були розрахунки до 333Є/ день плюс вартість проб, консультацій і симуляції реабілітації…) тобто домоглися знижки до абсолютно справедливих меж…

З 18/11/2015 до 22/11/20015 Олег знаходився вдома у наших земляків допоки знайшли прийнятну резиденцію з достатнім рівнем досвіду та сервісу для лікування пролежнів ( так як домашні умови при таких ранах не є адекватними для запобігання загноєнь).

З 23/11/2015 Олег знаходиться в резиденції MUTUAMCOLLSEROLA, Барселона.

З тих пір еволюціонує позитивно, тобто загоєння ран хороше і прогресивне (з етичних міркувань н можемо представити фотографії) на тлі проведення реабілітаціїцентрі СІРН, Барселона ( де вже проходили РБ двоє наших воїнів)

Як тільки досягнемо загоєння ран, а це приблизно 2-3 місяці, заберемо його з резиденції на квартиру і він проходитиме подальшу реабілітацію, яка триватиме ще декілька місяців.

Очікуємо непоганих результатів для правої ноги. Маємо велику надію на хороший прогрес і з Божою допомогою та Вашими пожертвуваннями надіємося на найкращий результат.

Не лишаймо наших героїв. Слава таким як Олег.

Разом ми непереможні !

 

 

Андрій Сухляк, лікар з Гіссони, провінція Леріда.

Un comentario en “Олег Івахнюк, трошки більше про його становище

Deja una respuesta

Por favor, inicia sesión con uno de estos métodos para publicar tu comentario:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Salir /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Salir /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Salir /  Cambiar )

Conectando a %s

A %d blogueros les gusta esto: