ПРЕДСТАВЛЯЄМО УЧАСНИКІВ КОНЦЕРТНОЇ ПРОГРАМИ

ІРИНА ТИМЧУК – оперна співачка (лірично-драматичне сопрано)

Ірина недовго в Іспанії: здається, більше року. Але за цей короткий проміжок часу зуміла стрімко увірватися на іспанську сцену. Вже кілька сольних концертів дала в місті Сігуенса поблизу Гвадалахари, де проживає в даний час. Буквально через кілька днів виступатиме в самій Гвадалахарі. А потім є мета потрапити на столичну сцену. Амбіції, як бачите, немалі. Проте вони наповнені реальним змістом і можливостями співачки.

tymchuk-1

Зрештою, судіть самі. Ірина Тимчук навчалася в Університеті культури та мистецтва Автономної Республіки Крим по класу соліст-вокаліст. Після цього в 2012 році розпочала працювати головним адміністратором Кримської філармонії. Щоправда, перші творчі здобутки зявилися раніше: в 2010 році співачка стала володаркою першої премії на міжнародному фестивалі «Самородки». Роком пізніше взяла участь у міжнародному фестивалі «Abruzzо della muzik» (місто Абруззо, Італія).

2010-2014 роки: Ірина – організатор у Криму майстер-класів відомого італійського професора, директора Римської опери Мауро Тромбетта; засновник, директор і організатор концертів оперної студії «Vocal Crimea»; стажер у Большом театрі в Москві; член журі Всеукраїнського конкурсу бандуристів імені Гриштопи в Одесі (учасниця гала-концерту; нагороджена орденом «Берегиня долі»); учасниця фестивалю «Шедеври світової опери»; сольний концерт спільно з маестро Мауро Тромбетта; сольні концерти з філармонічним симфонічним оркестром та інше.

З 2015 року Ірина – в Іспанії. Їй уже «підкорилися» сценічні майданчики в Гвадалахарі та її околицях.

А ось 17 вересня, в суботу, вона вперше виступить перед українською глядацькою аудиторією Мадрида під час святкувань з нагоди 25-ї річниці Дня незалежності. Сподіваємося, що це буде не останній виступ нашої талановитої співвітчизниці. Можливо, з цього концерту і розпочнеться активний творчий поступ Ірини Тимчук на престижних столичних сценах.

Любомир Калинець

El pase de diapositivas requiere JavaScript.

Deja una respuesta

Por favor, inicia sesión con uno de estos métodos para publicar tu comentario:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Salir /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Salir /  Cambiar )

Conectando a %s

A %d blogueros les gusta esto: