ПРЕДСТАВЛЯЄМО УЧАСНИКІВ КОНЦЕРТНОЇ ПРОГРАМИ

БЕАТРІС МОНТЕРО – юна іспанська співачка,  яка виконує українські пісні й танцює наші танці

 Для непосвячених нагадаємо, що згідно з рішенням журі, яке оцінювало виступи учасників Міжнародного фестивалю української культури «Тарасове колосся», який проводився цьогоріч у Барселоні з 11-го по 13-е березня, єдину молоду іспанку серед конкурсантів Беатріс Монтеро відзначено окремою нагородою за високий рівень вокального виконання. Крім цього її ще й запросили на Міжнародний фестиваль «Молода Галичина» в місто Новояворівськ на Львівщині.

beatris-4

Таким чином кілька днів з 7-го по 12-е липня Беатріс провела в рідному місті Андрія Кузьменка, тобто Кузьми-Скрябіна, ставши однією з численних учасників міжнародного музичного форуму, на який з’їхалися представники багатьох країн.

На суд поважного журі учениця музичного керівника культурно-освітнього центру «Дивосвіт», що в Алькорконі, Лілі Ткачук винесла дві пісні: іспанську «La noches para ti» та українську – «Чорнобривці». І хоч лауреатом не стала, проте здобула прихильність, шану та любов багатьох глядачів, що по достоїнству оцінили її талант. В їхньому числі популярний нині в Україні молодий співак Іван Пилипець. Також до неї охоче підходило багато дітей, щоб отримати на пам’ять автограф. Чимало бажаючих було, щоб сфотографуватися з нею.

Отож, шановні наші читачі, якщо ви бажаєте послухати Беатріс Монтеро, так би мовити, «вживу», то обов’язково завітайте 17 вересня в парк «Берлін», де у великій концертній програмі з нагоди 25-ї річниці з Дня незалежності України візьме участь талановита юна співачка. Величезну насолоду від її співу га-ран-тує-мо!!!

Любомир Калинець

El pase de diapositivas requiere JavaScript.

Deja una respuesta

Por favor, inicia sesión con uno de estos métodos para publicar tu comentario:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Salir /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Salir /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Salir /  Cambiar )

Conectando a %s

A %d blogueros les gusta esto: