Удочери українку, казка для дорослих

 

Минуло більше двох років, відколи соціальні мережі Латинської Америки заповнилися публікаціями про не щасливу долю українських жінок, які мріють про латинського чоловіка — рятівника. У різних соціальних мережах повідкривалися сторінки з невинною назвою «удочери українку», і до українських іспаномовних асоціацій почали приходити листи з пропозиціями.

18362301_120332000608421424_2020354033_o

 

 

На перший погляд в усиновленні дитини немає нічого поганого, але насправді мовиться про зовсім інше. Фото дівчат в еротичних позах, напівроздягнених досягли величезної популярності серед іспаномовних чоловіків.

 

Українські іспаномовні асоціації почали отримувати повідомлення про бажання всиновити дівчину- українку від 20-30 років.

adopta2

 

Інший наслідок цієї кампанії – переслідування іспаномовних українок в соціальних мережах.

Дійшло до того, що на день українка могла отримувати по декілька запитів  дружби, і їх щораз більше накопичувалося. Ті українки, що приймали запити, стикалися з інтимними повідомленнями і навіть фото.

Повертаючись до обговорення сторінок, що беруть участь у цій кампанії, треба підкреслити, що виставлені фото не мають ніякого легального дозволу для їх публікації (були виявлені фото дівчат, що впізнавали себе на цих публікаціях і оскаржували їх). Також такі сторінки були оскаржені і людьми, які бачили цю кампанію як приниження українських жінок, обман людей (частенько говорилося, що інформація базується на оголошенні українського посольства чи українського міністерства) та також ще одним елементом гібридної війни між Україною та Росією, тому що започаткування цієї кампанії збігається з початком агресії і на багатьох публікаціях заохочують «латинських визволителів» врятувати українських дівчат від бомб, що падають по всій Україні, але на жаль адміністрація Фасебука не побачила в цьому нічого поганого.

 

 

Офіційно немає ніякого проекту з метою удочирити повнолітніх українок тому ніяка офіційна установа не сформулювала ніякого офіційного оголошення з цього приводу. Більшість людей, напевне, розуміє що таке не припустиме, але дивує кількість людей що ведуться на це, та й навіть дійсно шукають цього.

А що можуть робити жертви цієї акції? Оскаржувати ці сторінки та такі коментарі, чим більше буде таких заявок, тим ефективніший буде результат. На практиці, рекомендуємо, не відповідати на повідомлення та не добавляти будь кого до себе у друзі. Також дуже важливо розповсюдити інформацію про цю акцію щоб запобігти її розвитку між інших наївних або малоінформованих людей.

Deja una respuesta

Por favor, inicia sesión con uno de estos métodos para publicar tu comentario:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Salir /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Salir /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Salir /  Cambiar )

Conectando a %s

A %d blogueros les gusta esto: