3віт Спілки Українських Aсоціацій в Іспанії «КРАІ» 2018

Для мене є велика честь презентувати звіт  про перший рік діяльності Спілки Українських Aсоціацій в Іспанії «КРАІ».
pp
Співпраця на ниві інтеграції  українських іммігрантів в іспанське середовище не є легкою, тим більше що економічне підгрунтя такої діяльності досить хитке, або майже відсутнє. Проте наші мрії та мрії сотень українців про ствердження української спільноти на теренах Іспанії надихають нас  до нових звершень.
     Найперше, хочу  висловити безмежну вдячність всім волонтерам, членам українських об’єднань на теренах Іспанії , які жертовно віддавали свої знання,вміння, вільний час та особисті кошти для загальної справи. Особливі зусилля в цій нелегкій справи  доклали голови громадських організацій та члени керуючих рад, адже саме на них – найбільша відповідальність .
 А коли крім громадського навантаження по роботі в громадах вони погодились на створення кординаційного об’єднання національного рівня, то цих добровільних навантажень стало ще більше.
Шлях ї створення  «КРАІ» був схожий на зачаття дитини. Голови громад, що зібралися на зустріч в жовтні 2016 року , були досить обережними в виборі цілей, функцій та методів діяльності об’єднання через попередні невдалі спроби та особисті розчарування на ниві громадської діяльності.
 Довго готували  і обговорювали статутні документи і перші установчі збори було проведено в Мадриді 18 січня 2018 року. Реєстраційні документи отримано в квітні.
Як нам жилося/функціонувалося? Найперше – щирий доземний уклін представникам всім громад, що об’єднує КРАІ : про таку теплу, щиру, щедру добром та теплом взаємодопомогу та підтримку варто мріяти! Наші традиційні щоміячні скайп конференції – це зустрічі наповнені взаємоповагою та взаєморозумінням. На них розглядаємо питання і проблеми, отримуємо підказку і/або допомогу, плануємо і мріємо! Кожне наше звернення спільно редагуємо та обговорюємо перед підписанням. Разом шукаємо шляхи розв’язання проблем та разом святкуємо вдало проведені заходи.
З конкретних  спільних справ 2018:
– Проведення практичної конференції по шкільництву за кордоном в м. Мурсія
– Публікація  про захист персональних даних.
– Підтримка та спільна зустріч на фестивалях в Валенсії та Барселоні.
– Публікація щодо механізмів, прав, та ризиків громадян України , що подають заяву про надання   політичного притулку
– Спільна конференція  Віталієм Власюком, головою комітету з міжнародного права Асоціації  Адвокатів України та керуючого партнера юрфірми «єПраво»з питань необхідності  заповнення трудовими мігрантами декларації про доходи в Податковій Службі України та отримання юридичної допомоги на території України.
 – Конференція  щодо необхідності  та  звернення до української влади про створення єдиного органу, котрий переймавбися всією проблематикою, що турбує українців за кордоном, яке підтримали громадські асоціації ще чотирьох країн.
– Конференція з Головою міжнародного об»єднання «Четверта Хвиля»
– Проведення Форуму українців Іспанії.
– Конференція з представниками Українського Інституту щодо культурної дипломатії та можливості співпраці.
-Звернення до іспанських та європейських органів влади щодо збройного нападу Росії в Керченській протоці та організація протестних мітингів асоціаціями- членами «КРАІ».
Спілка українських асоціацій «КРАІ»  зросла чисельно за кількістю членів – зараз до неї входять 8 громадських організацій :
Асоціація » Світанок». Мадрид ;
Асоціація «Ланцюжок добра». Мадрид;
Асоціація Українців Кантабрії «Оберіг»;
Асоціація «КонУкраніа» (З Україною), Мадрид;
Асоціації «У-Армонія», Валенсія;
Асоціація Українців Регіону Мурсія
Культурно освітній центр «Дивосвіт», Мадрид;
Асоціація українських батьків і вчителів в Каталунії «Берегиня», Барселона
та ще більше зросло число її прихильників та користувачів  що дає нам наснаги до плідної роботи в наступному році.
Ми відкриті до співпраці, отож запрошуємо до спільних проектів в прийдешньому 2019 році всіх бажаючих.

Deja una respuesta

Por favor, inicia sesión con uno de estos métodos para publicar tu comentario:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Salir /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Salir /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Salir /  Cambiar )

Conectando a %s

A %d blogueros les gusta esto: