Волонтерська сотня, допоможи пораненим Героям які прибувають із зони АТО що на сході.

З кожним днем все більше і більше пишаємося різноманітними молодіжними волонтерськими організаціями які зараз працюють на Україні пліч опліч для того щоб допомогти нашим борцям за свободу.

Спілкуючись з ними розумієш який нелегкий шлях Вони пройшли, але незважаючи на всі неудобства, втомленість, небезпеку, продовжують свою добру справу.

Так Волонтерська Сотня є організацією яка зібрала багато небайдужих волонтерів, які допомагають у військовому госпіталю що у Києві де на даний час лікуються всі поранені зі сходу. Молоді хлопці які зараді всієї України ризикують життям і заслуговують на щиру допомогу своїх співвітчизників. Крім цієї хорошої ініціативи є ще Варта в Лікарні, групу яку очолюють такі ж волонтери  і допомагають ще пораненим з часів майдану, тому що у хлопців є серйозні проблеми зокрема з легенями. Ці дві структури співпрацьовують і спільними зусиллями піклуються про наших Героїв.

Штаб у лікарні де лікуються пострадалі хлопці з Майдану.
Штаб у лікарні де лікуються пострадалі хлопці з Майдану.
Тут зберігаються ще ліки які залишилися з часів Майдану. Багато чого бракує, але теж є і необхідні ліки які видаються кожному пораненому.
Тут зберігаються ще ліки які залишилися з часів Майдану. Багато чого бракує, але теж є і необхідні ліки які видаються кожному пораненому.

IMG_1445 IMG_1452

Якщо ти бажаєш допомогти хлопцям, чи коштами, чи їжою, чи матеріально речами першої необхідності і гігієни просимо приєднюватися до нас. Всі кошти йдуть на ліки, їжу тощо…. і все що їм пересилається буде мати свій  відповідний звіт.

Звіт про витрату коштів. Купляються ліки які виписує лікар для кожного пораненого.
Звіт про витрату коштів. Купляються ліки які виписує лікар для кожного пораненого.

IMG_1450

Наші дівчата зауважують що все робиться волонтерськими руками і все підтримується допомогою небайдужих. Наша держава ще далека до цього болю який має розділяти весь український народ, в клініках не допомагають ліками, тільки у деяких аптеках де купляються робляться маленькі знижки.

Я закликаю всіх небайдужих приєднатися до ініціативи, особисто допомагатиму так Волонтерській Сотні як і нашим хлопцям Гвардійцям з якими маємо прямий контакт що на сході. Підтримайте дорогі українці, разом ми сила і спільними зусиллями кожного із нас зможемо зробити велику справу.

Слава Україні!! Слава Героям які боряться за неї!!!

Автор: Катерина Антошків

Зможете більше прочитати і ознайомитися з діяльністтю Волонтерської Сотні на сторінці фейсбука: https://www.facebook.com/volonterskaya.sotnya?fref=ts

Deja una respuesta

Por favor, inicia sesión con uno de estos métodos para publicar tu comentario:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Salir /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Salir /  Cambiar )

Conectando a %s

A %d blogueros les gusta esto: