Спільний проект від українських вдячних сердець.

На пропозицію громади українців Аліканте «Хто. як не ми», громади Іспанії та Італії об’єднали свої зусилля і закупили 4 автомобілі швидкої допомоги.


За надзвичайно короткий час, всього 2 тижні, 14 різних громад спільними зусиллями реалізували проект вартістю 20000 €. 13 лютого «Хто. як не ми» поширили у фейсбуці пропозицію, а вже 28 лютого 4 швидкі, заповнені матеріальною і фармацевтичною допомогою, зібраною громадами, вирушили з Таррагони, Мадриду, Валенсії та Аліканте на передову. Небайдужі українці заповнили ці автомобілі не тільки допомогою, але і молитвою, морем позитивних емоцій, любові, віри і надії у нашу перемогу, що, без сумніву, якимось метафізичним чином буде допомагати бійцям на фронті у їх нелегкій боротьбі.

 • Як це проходило у Аліканте.

 • Як це проходило у Мадриді.

Ambulancia Ambulancia Ambulancia

 • Як це проходило у Італії (м.Павія).

ambulancia ambulancia ambulancia ambulancia

Але це ще далеко не все, тому що добро принесло ще більше добра і вже вдалося зібрати кошти на закупівлю і відправку ще двох швидких, які в найближчий час відправляться на передову. Детальна інформація опублікується згодом.

Більш детальніше про внески і маршрут перших чотирьох швидких:

 • Першою, хто перерахував 4000 євро, була громада міста Павія (Італія).
 • Загалом громади міста Мадрид (зокрема місто Мадрид – 5500 євро; Віярробледо, Альбасете, Куенка та Тарраcона-де-ла-Манча – 1000 євро; Більбао – 500 євро) пожертвували 7000 євро.
 • Громади провінції Валенсія – 4835 євро. Потік пожертвуваних коштів детально описаний на їхній сторінці в фейсбуці
 • Громада Аліканте зібрали в сумі 4325 євро.
 • Громада Таррагони – 1000 євро.

Всього: 21 160 євро!!!!

Маршрути, якими будуть прямувати автомобілі:

 1. Самора – Таррагона – Павія – Шегині(перетин кордону) – громада Павії вирішить після прибуття до Львова (приблизна вартість дороги 1000 євро),
 2. Самора – Віяробледо – Аліканте – Денія – Валенсія – Шегині (перетин кордону) – Дебальцево (приблизна вартість дороги 1000 євро),
 3. Самора – Мадрид – Шегині (перетин кордону) – батальйон ОУН “Карпатська Січ” Піски(приблизна вартість дороги 1000 євро),
 4. Самора – Мадрид – Валенсія – Шегині (перетин кордону) -Дебальцево або прикордонники (приблизна вартість дороги 1000 євро).

Дякуємо всім учасникам проекту особисто, адже саме громадянська позиція кожного українця чи українки, незалежно від внеску, від релігійної приналежності чи політичних симпатій дала можливість так швидко реалізувати такий важливий проект і об’єднати стількох патріотів! В єдності полягає наша сила, і тільки разом ми поборемо те зло , що нищить нашу Батьківщину!

Deja una respuesta

Por favor, inicia sesión con uno de estos métodos para publicar tu comentario:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Salir /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Salir /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Salir /  Cambiar )

Conectando a %s

A %d blogueros les gusta esto: