Тарагонці рятують команду благодійного велопробігу «Українці в Європі»

Цими днями по Іспанії рухається Благодійний велопробіг «Українці в Європі», який стартував зі Львова 15 травня 2016. За цей час 8 учасників велопробігу – українські волонтери, євромайданівці, учасники АТО, активісти з України та Польщі – подолали вже 7 000 кілометрів.

Основна ціль цієї акції — продолавши загальну відстань у 10 000 км і проїхавши 16 країн Європи  за 100 днів —  привернути увагу світової спільноти до ситуації в Україні, поліпшити імідж країни серед європейців, звернути погляд на проблему реабілітації ветеренів АТО та відновити віру людей у благодійність.

Таким чином, 18 липня 2016 маршрут, згідно графіку велопробігу, пролягав черед славнозвісне іспанське місто Тарагона, де члени Асоціації Українців Тарагони «Хортиця» з нетерпінням чекали зустрічі зі спортсменами-активістами. Та за деяких обставин учасники вирішили не залишатися на ночівлю-відпочинок, щоб вкластися в запланований час.  Але  доля розпорядилася інакше. На виїзді з міста в участників сталася аварія — зламався бус — «Едик»  — так ласкаво називають хлопці свого залізного друга, який супроводжує команду на протязі всього маршруту.

Ця серйозна поломка потребувала втручання і допомоги багатьох тарагонців, бо заміна мотора та евакуація авто до Барселони- наступної зупинки команди — справа складна, і потребувала додаткової фінансової допомоги.  Але тарагонці показали, що на них завжди можна покластися і залучитися підтримкою.

Голова АУТ Віктор Казмірук  організував зустріч команди і всіляко сприяв найшвидшому вирішенню технічних питань. У цей час дуже гостинна родина Мельник — Сергій і Марина — надали  тимчасовий питулок хлопцям,  за допомогою інших членів Асоціації організували смачну й поживну вечерю. За столом учасники велопробігу розповіли, як  приємно вражені теплими зустрічами закордонних співвітчизніків, і що намагаються не тільки  в країнах Європи, але і вдома пропагандувати  серед молоді європейські цінності, здійснювати патріотичне виховання школярів. Це є дуже важлива і відповідальна справа у країні де йде війна.

Ось, що команда велопробігу  написала на своїй сторінці у Facebook:

На черговій зупинці поблизу Тарагони наш “Едік” (так хлопці назвали супроводжуючий бус — прим. авт.)  дуже жорстко “застукав”. Ми витратили багато часу на вирішення проблеми з “Едіком”. Залишаємося ночувати у гостинних українців під Тарагоною, ми ж казали, що наших тут багато )

Дякуємо пану Віктору — Голові тарагонської асоціації, пану Сергію, який допоміг нам в технічних питаннях з бусом, іншим українцям за допомогу та підтримку в такий непростий момент для нас. Маємо ночівлю, їжу та все інше.

******

Завдяки зусиллям іспанських українців з Тарагони, а саме пана Сергія та пана Віктора нам вдалося транспортувати евакуатором «Едіка» до Барселони. Дякуємо їм за старання, якби не вони, то вартість евакуатора вартувала б нам набагато більше.

 

Спортсменів ще чекає попереду 3 000 кілометрів: Франція, Італія, балканські країни та Молдова. Завершення благодійної акції планується на День Незалежности  України  -24 серпня в Одесі.

Тарагонці бажають команді велопробігу «Українці в Європі»  успіхів і скорішого подолання цього важкого і довгого шляху.

El pase de diapositivas requiere JavaScript.

Publicado por Asociacion de Ucranianos de Tarragona "KHORTYTSYA"

La Asocoacion dedicada al desarollo de la cultura ucraniana y ayudas a los afectados de la guerra en Ucrania

Deja una respuesta

Por favor, inicia sesión con uno de estos métodos para publicar tu comentario:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Salir /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Salir /  Cambiar )

Conectando a %s

A %d blogueros les gusta esto: