Допомога на фронт відправлена 15.03.2015

Вітаємо любі друзі,

Сьогодні, як зазвичай, невтомні волонтери відправили подарунки на фронт у xxБТР бригаду (для безпеки не називаємо бригаду) та у воєнний госпіталь Львова. Прямий контакт з бійцем дозволяє нам знати про їхні потреби і допомагати самим необхідним.

soldado ucraniano

soldado ucraniano

soldado ucraniano

soldado ucraniano

Так що, окрім гостинців для любих воїнів, закупили ще два планшета для бригади. Хочемо висловити щиру подяку українській школі «Дивосвіт» з Алькоркону, які організували збір допомоги українським воїнам і з допомогою українців Мадриду зібрали дуже багато всього необхідного. Вже сьогодні частина цієї допомоги відправилася саме з планшетами для бригади Анатолія та у Львівський Госпіталь, а на наступну неділю відправляться всі інші подарунки.

ayuda ayuda ayuda

Неодноразово передавали листи підтримки воїнам від наших діточок, які вони цінують понад усе, знаючи що у далекій Іспанії все ж таки є люди, які про них дбають, думають, підтримують, як матеріально, так і ласкавим словом.

ayuda ayuda ayuda

Вони невтомливо дякують волонтерам, всім тим хто їх підтримує, а ми невтомливо дякуємо їм за цю хоробрість, витримку, любов до України і її народу, любов до нас. Неможливо словами висловити нашу вдячність всім українцям та іспанцям, які допомагають у цій нелегкій боротьбі.

Ми розділяємо страшений біль, який нас об’єднав і в цій єдності полягає наша сила.

¡Разом сила! ¡Слава Україні!

Deja una respuesta

Por favor, inicia sesión con uno de estos métodos para publicar tu comentario:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Salir /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Salir /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Salir /  Cambiar )

Conectando a %s

A %d blogueros les gusta esto: