ПРЕДСТАВЛЯЄМО УЧАСНИКІВ КОНЦЕРТНОЇ ПРОГРАМИ «Свято України «

ПРЕДСТАВЛЯЄМО УЧАСНИКІВ КОНЦЕРТНОЇ ПРОГРАМИ

 tkachuk-2

ЛІЛЯ ТКАЧУК – співачка, музикант, ведуча, поетеса

Ще не «зачерствіли» в пам’яті переможні овації на адресу вихованців культурно-освітнього центру «Дивосвіт» з Алькоркона, які лунали торік восени під час українського дитячого фестивалю «Марафон співу й танцю», що відбувався в місті Торрехон-де-Ардос, як на дивосвітівську вулицю знову завітав успіх. Цього разу представники центру здобули чимало призових місць на Міжнародному фестивалі української культури «Тарасове колосся», який проводився в Барселоні з 11-го по 13-е березня.

Згаданиий нами перший огляд зібрав майже 100 талановитих українських дітей. Загалом він став справжнім святом української пісні й танцю. Згідно з рішенням журi, переможцями конкурсу оголошено вихованців «Дивосвіту». Відрадно, що в цьому успіху є чимала заслуга музичного керівника центру Лілі Іванівни Ткачук.

Другий мистецький захід, яким вшановується безсмертний геній Тараса Шевченка, на теренах Іспанії відбувся вже вчетверте. Прикметно, що представники «Дивосвіту» гідно підтримали «марку» свого колективу на дуже представницькому заході, в якому взяло участь понад 200 артистів. Зокрема вихованці Лілі Ткачук стали другими у таких номінаціях: «Дитячий вокал-сольне виконання» – Анастасія Дроник; «Дитячий вокал-колективний спів» –  вокальний ансамбль «Передзвін». Окремими нагородами журі фестивалю відзначило ще й таких учнів поетклубівки: приз глядацьких симпатій та почесне друге місце присуджено п’ятикласнику Адріану Кашаному. За високий рівень вокального виконання відзначено єдину іспанку серед усіх конкурсантів Беатріс Монтеро (пісня «Чорнобривці»). Крім цього її ще й запрошено на міжнародний фестиваль «Молода Галичина» (відбувся у місті Новояворівську на Львівщині). Відзнаку за оригінальне виконання української пісні з елементами акробатичного танцю отримала учениця п’ятого класу Алла Ковальчук.

До слова, і сама Ліля є для своїх дітей достойним прикладом. Надзвичайно гарна манера співу, приємний голос, вміння подати себе на сцені, знайти контакт з глядачем, «запалити» його – ось складові популярності співачки та музиканта серед заробітчанської громади.

Запитаєте, звідки такий дар Божий? З Коломиї, де з дитячих літ відчула любов до музики. Вже з п’яти рочків пішла в музичну школу. У цьому ж віці татусь залучив її співати до вокального ансамблю «Карпатські зорі». А потім поступово здіймалася по сходинках творчого зростання. В школі була учасницею ансамблю пісні й танцю «Передзвін», де грала на скрипці. Побувала з цим колективом у багатьох європейських містах. А також співала у вокальному ансамблі «Джерельце».

Після школи – навчання на музичному відділі Коломийського педагогічного коледжу. Тут Ліля співала у вокальному ансамблі «Коломиянка». З 15 років почала писати музику до власних віршів, з якими брала участь у співочих конкурсах. Займала призові місця. Наприклад, здобула перше місце в номінації «авторська пісня» та друге в номінації «естрадна пісня» на конкурсі «Буковинський жайвір» у Чернівцях.

Деякий час була учасницею викладацького хору «Камертон». Неодноразово виступала на сцені Палацу «Україна» в Києві, де проводила творчі звіти Івано-Франківщина. З 2002 року – перша скрипка в складі оркестру народних інструментів «Гуцулія» під керівництвом П. Терпиляка. Навчаючись на відмінно, отримувала стипендію імені Кос-Анатольського. Після завершення педколеджу стає студенткою Прикарпатського університету імені Стефаника в Івано-Франківську. Навчання поєднує з участю в православному церковному хорі, з яким гастролювала в Києво-Печерській лаврі, їздила на коляду до президента. Побували хористи і в столиці Угорщини Будапешті, де в українському посольстві дали концерт колядок і виставу на Маланки. Зняли колектив і в документальному фільмі «Різдво в Карпатах».

Після навчання працювала в дитячій студії естрадного співу, яку очолювала відома в Україні співачка Алла Кобилянська. Крім цього викладала естрадний вокал у філіалі Коледжу естрадно-циркового мистецтва, була заступником директора з виховної роботи.

Під час численних концертів Лілині творчі стежини перепліталися з такими співаками, як Іво Бобул, Богдан Сташків, Іван Попович, з актрисою та ведучою Ольгою Сумською.

Ну, як вам такий послужний список?.. Урешті-решт, він обов’язково матиме продовження. Як і її успіхи на поетичній ниві. Ось побачите!

 

El pase de diapositivas requiere JavaScript.

Autor: Lyubomyr Kalynets

Deja una respuesta

Por favor, inicia sesión con uno de estos métodos para publicar tu comentario:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Salir /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Salir /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Salir /  Cambiar )

Conectando a %s

A %d blogueros les gusta esto: