Інформативне звернення

Шановні українці!

CU-oficialХочемо подякувати вам за всю підтримку, що ми отримали від вас протягом наших останніх проектів, але також хотіли б попросити вас бути уважними, бо дуже багато висилається повідомлень про хлопців, про збір коштів, про фонди, що не є правдивою або не зовсім точною інформацією. Навіть є випадки коли використовують наше ім’я без нашого дозволу, ні повідомивши нас.

Ми дуже вдячні всім людям за допомогу, але маємо сказати, що ConUcrania є офіційно зареєстрованою асоціацією, яка має свою структуру та членство, якщо хтось хоче приймати участь в нашій діяльності, то будь ласка, напишіть нам і ми будемо раді прийняти вас. Якщо хочете нам допомогти, повідомте нас про це, ми раді будемо прийняти вашу допомогу, але використовування нашого логотипу або нашого імені без нашого відома недопустиме і може бути оскаржене у відповідних інстанціях.

Шановні читачі, якщо ви маєте сумніви щодо інформації, яка начебто надійшла від нашого імені, будь ласка перевіряйте її  на наших офіційних інформаційних платформах, таких як цей блог, наш твиттер або та на наших сторінках у Фейсбуці, які ми ведемо іспанською та українськими мовами. Увага, ми не розсилаємо повідомлень з інформацією, що не є офіційною, наприклад через програму WhatsApp.

Ще раз хочемо нагадати наш новий рахунок на який ми отримуємо пожертви, а також хочемо наголосити, що маємо скриньку в магазині Козак в Алкалі де Енарес.

Рахунок ConUcrania

ES33 1465 0340 5319 0030 5337

ING DIRECT

Дякуємо за увагу,

Волонтери ConUcrania

Deja una respuesta

Por favor, inicia sesión con uno de estos métodos para publicar tu comentario:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Salir /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Salir /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Salir /  Cambiar )

Conectando a %s

A %d blogueros les gusta esto: