Заява – звернення КРАІ ( Спілки Українських Асоціацій Іспанії) до українців щодо отримання політичного притулку в Іспанії

Останнім часом все частіше серед наших земляків, в соціальних мережах та інших джерелах з’являються заклики та поради щодо продовження перебування на території Іспанії понад дозволений безвізовим режимом термін ( 90 днів кожні півроку), подачі прохань про притулок (біженство) за програмою міжнародного захисту.

Ми поважаємо особисте рішення кожної людини, але хочемо звернути Вашу увагу на те, що Ваша Заява-прохання до компетентних органів ( extranjería) Іспанії про надання притулку фактично є проханням захисту від переслідування Вас кимось в Україні або самою українською державою.

 

refugiados.png

Зазначте, що:
1. При зверненні за притулком, треба вказати і підтвердити наявність реальних загроз для отримання захисту Іспанської Держави.
Як можливі причини розглядаються переслідування, загроза життю через політичні, релігійні, чи інші види дискримінації.
Загроза повинна бути настільки серйозною, що державна структура рідної країни не може захистити від цієї небезпеки або сама держава є переслідувачем і становить небезпеку життю прохачеві притулку.
2. Отримання тимчасового посвідчення НЕ означає отримання дозволу на ризиденцію та працю. Людина – прохач притулку повинна здати свій паспорт і натомість їй видається іспанський документ (червоне посвідчення), що вказує на те, що її заява розглядається компетентними органами Іспанії.
Після 6 місяців від отримання тимчасового посвідчення, через повільність адміністративного процесу, оформляють тимчасовий дозвіл на проживання і роботу, це робиться для того, щоб уникнути перебування заявників за межею бідності, дати можливість працювати та здобути мінімальні засоби для існування, тому що допомога від держави отримується тільки протягом певного періоду часу.
В будь-який момент Ви можете відмовитись від своєї заяви про притулок, але після відмови період від подачі заяви про притулок не зараховується як період дозволеного проживання та працю, він тільки вважається як «estancia» а не «residencia» і перший новий дозвіл буде рахуватися тільки з моменту надання нової резиденції.
Так само цей період не зараховується до часу резиденції для отримання Іспанського громадянства чи інших дозволів.
3. У випадку отримання притулку в Іспанії український паспорт буде вилучений НАЗАВЖДИ! І натомість видається паспорт біженця в якому вказується від якої країни ця людина просила захист, а отже ця особа НЕ може повернутися ні перетинати кордон держави від якої просила притулок. Людина не має права контактувати ні з якими структурами цієї держави: ні посольством, ні податковою, ні соціальними, ні банківськими установами…

Відповіді на більшість запитань щодо оформлення Міжнародного захисту ви можете знайти тут:
http://ciutatrefugi.barcelona/uk/mizhnarodnyy-zahyst-i-otrymannya-prytulku-v-ispaniyi

Додатково хочемо зазаначити, що при прийнятті рішення про безвізовий режим між Україною та ЄС додавалась умова про його призупинення чи скасування в разі зловживань чи масової міграції.

Безпідставне прохання притулку саме таким зловживанням і є.

При зростанні кількості таких випадків безвізовий режим можуть призупинити чи навіть скасувати, і нас турбує те, що заради задоволення особистих потреб окремих українців може постраждати багато інших українських громадян.

Publicado por Union de Asociaciones Ucranianas "KRAI"

Спілка українських асоціацій "KRAI", це об'єднання українських асоціацій з різних провінцій Іспанії. "KRAI" була заснована ще y 2016 році, i в квітнi 2018 року був пройдений процес реєстрації в Національному реєстрі Іспанії. На даний час до спілки входять наступні асоціацiї: Асоціація Українців Регіону Мурсія; Асоціація Українців Кантабрії “Оберіг”; Aсоціація “КонУкраніа” (З Україною), Мадрид; Aсоціація “У-Армонія”, Валенсія; Kультурно освітнiй центр “Дивосвіт”, Мадрид; Асоціація українських батьків і вчителів y Каталунії “Берегиня”, Барселона;

Deja una respuesta

Por favor, inicia sesión con uno de estos métodos para publicar tu comentario:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Salir /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Salir /  Cambiar )

Conectando a %s

A %d blogueros les gusta esto: