Асоціація Гармонія Валенсія

Історію асоціації неможливо освітити, оминаючи події «Майдана» 2013. Той рік став переламним для багатьох українців. Події «Майдана» підняли на поверхню у першу чергу питання людської гідності та поваги до свобод особистості. Серця багатьох людей по всьому світу вразила самовідданість українців, які виходили на площу висловити свою думку, а влада відповідала кулями й арештами. 

Не змогли сидіти склавши руки і співвітчизники в Іспанії. У Валенсії гуртуються на головних площах українці, мітинги і зібрання дають можливість освітити проблеми в Європі і заручитись підтримкою. Так з являється «Гармонія», одним із головних організаторів та ідейним керівником якої стає Георгій Клімов. 

Асоціація активно допомагала постраждалим: постачання гуманітарної допомоги у польові госпіталі; закупівля необхідного для армії, лікарів; співпраця з волонтерськими службами як в Україні так і в Іспанії.

Протягом першого року при асоціації відкрилася українська суботня школа, розвиваються творчі колективи танцю та музики. Таким чином Фонд сприяє поширенню національної української культури, ділиться самобутнім історичним надбанням з іспанцями.

Publicado por Union de Asociaciones Ucranianas "KRAI"

Спілка українських асоціацій "KRAI", це об'єднання українських асоціацій з різних провінцій Іспанії. "KRAI" була заснована ще y 2016 році, i в квітнi 2018 року був пройдений процес реєстрації в Національному реєстрі Іспанії. На даний час до спілки входять наступні асоціацiї: Асоціація Українців Регіону Мурсія; Асоціація Українців Кантабрії “Оберіг”; Aсоціація “КонУкраніа” (З Україною), Мадрид; Aсоціація “У-Армонія”, Валенсія; Kультурно освітнiй центр “Дивосвіт”, Мадрид; Асоціація українських батьків і вчителів y Каталунії “Берегиня”, Барселона;

Deja una respuesta

Por favor, inicia sesión con uno de estos métodos para publicar tu comentario:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Salir /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Salir /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Salir /  Cambiar )

Conectando a %s

A %d blogueros les gusta esto: