Información en español sobre Ucrania

Асоціація Гармонія Валенсія

Deja un comentario

Історію асоціації неможливо освітити, оминаючи події «Майдана» 2013. Той рік став переламним для багатьох українців. Події «Майдана» підняли на поверхню у першу чергу питання людської гідності та поваги до свобод особистості. Серця багатьох людей по всьому світу вразила самовідданість українців, які виходили на площу висловити свою думку, а влада відповідала кулями й арештами. 

Не змогли сидіти склавши руки і співвітчизники в Іспанії. У Валенсії гуртуються на головних площах українці, мітинги і зібрання дають можливість освітити проблеми в Європі і заручитись підтримкою. Так з являється «Гармонія», одним із головних організаторів та ідейним керівником якої стає Георгій Клімов. 

Асоціація активно допомагала постраждалим: постачання гуманітарної допомоги у польові госпіталі; закупівля необхідного для армії, лікарів; співпраця з волонтерськими службами як в Україні так і в Іспанії.

Протягом першого року при асоціації відкрилася українська суботня школа, розвиваються творчі колективи танцю та музики. Таким чином Фонд сприяє поширенню національної української культури, ділиться самобутнім історичним надбанням з іспанцями.

Autor: Union de Asociaciones Ucranianas "KRAI"

Спілка українських асоціацій "KRAI", це об'єднання українських асоціацій з різних провінцій Іспанії. "KRAI" була заснована ще y 2016 році, i в квітнi 2018 року був пройдений процес реєстрації в Національному реєстрі Іспанії. На даний час до спілки входять наступні асоціацiї: Асоціація Українців Регіону Мурсія; Асоціація Українців Кантабрії “Оберіг”; Aсоціація “КонУкраніа” (З Україною), Мадрид; Aсоціація “У-Армонія”, Валенсія; Kультурно освітнiй центр “Дивосвіт”, Мадрид; Асоціація українських батьків і вчителів y Каталунії “Берегиня”, Барселона;

Deja una respuesta

Por favor, inicia sesión con uno de estos métodos para publicar tu comentario:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Salir /  Cambiar )

Google photo

Estás comentando usando tu cuenta de Google. Salir /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Salir /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Salir /  Cambiar )

Conectando a %s