Що треба знати, щоб потрапити в десять великіх музеїв Іспанії БЕЗКОШТОВНО

Мадрид

1. Національний музей Прадо

Перлина іспанських музеїв і одна з найпрестижніших художніх галерей у світі. Дорослі і діти тут зможуть насолодитися однією з найкращих та найбільших світових колекцій робот Веласкеса, Эль Греко, Гойї, Тиціана, Рубенса і Босха, а також колекціями таких важливих авторів, як Мурільо, Рібери, Сурбарана, Рафаеля, Веронезе, Тінторетто, Ван Дейка та інших.

museo-prado-labrador
Фотографія EFE

Постійна колекція відкривається щовечора безкоштовно з понеділка по суботу, з 18:00 по 20:00 та щонеділі з 17:00 до 20:00.

Протягом цього часу також діє знижка 50% на відвідування тимчасових виставок.

Адреса: paseo del Prado, s/n, Madrid.

2. Національний музей центр мистецтв королеви Софії

Центр мистецтв королеви Софії присвячено сучасному мистецтву ХХ століття, один з найважливіших музеїв Європи, в якому демонструються кращі твори таких художників як Пабло Пікассо, Сальвадор Далі і Жоана Міро.

reina-sofia-escultura
Фотографія Jaime García

Вхід вільний: понеділок та з середи по суботу з 19:00 по 21:00, щонеділі з 13:30 по 19:00

Адреса: с/Santa Isabel, 52, Madrid.

3. Музей Тиссена-Борнемісса

Музей Тиссена-Борнемісса завершує так званий «Художній Трикутник» Мадриду. Розташований в Вільяермесовому палацу, музей володіє більш ніж 700 роботами стародавніх і сучасних майстрів, і його колекція доповнює колекції Прадо та Центра мистецтв Софії.

Thyssen-Bornemisza-tintoretto
Фотографія ERE

Безкоштовний доступ до постійних колекцій: понеділок з 12.00 до 16.00.

Адреса: Paseo del Prado, 8, Madrid.

 4. Музей авіації

Для любителів авіації немає нічого краще, ніж відвідати Музей авіації у Мадриді. В цьому місці ви можете побачити до 150 моделей літаків та вертольотів, які плинули небом протягом минулих десятиліть та які зараз знаходяться в семі хронологічно розташованих авіаційних ангарах. Моделі, симулятори, герби та уніформи завершують експозицію.

Музей відкритий з вівторка по неділю з 10:00 до 14:00, вхід безкоштовний. Серпень зачинено.

Адреса: Carretera N-V, Km 10,500, Madrid.

 5. Будинок-музей Хоакіна Соролья

Будинок Хоакіна Соролья це ще один з популярних музеїв Мадриду, він розташований у будинку, де жив іспанський художник. Колекція складається з численних робіт самого Соролья а також з великої кількості об’єктів, що перебували у власності Хоакіна: скульптури, серед яких є твори Огюста Родена, кераміки, археологічних знахідок та картин інших майстрів.

Museo_Sorolla

Вільний вхід: щосуботи з 14:00 по 20:00 і щонеділі з 10:00 по 15:00.

Адреса: с/General Martínez Campos, 37, Madrid.

 6. Королівський палац Мадриду

Для відвідування відкрита лише невелика частина палацу, інша частина все ще використовується королівською сім’єю. Подейкують що коли можна бачити іспанський прапор піднятим над палацом, в цей час там мешкає хтось з королівської сім’ї, а коли він спущений, відповідно там нікого нема. Цікаво буде відвідати не тільки сам музей, поряд є сади Сабатині а також відкривається чудовий краєвид на місто.

Palacio Real-Madrid

Вхід безкоштовно: з понеділка по четвер з 16.00 по 18.00 (з жовтня по березень) і 18.00 по 20.00 (з квітня по вересень), для громадян ЕС, Латинської Америки та резидентів які мають дозволів на проживання та роботу в ЕС.

Адреса: calle de Bailén, s/n, Madrid.

 Толедо

7. Музей Эль Греко

На даний час єдиний в Іспанії, присвячений фігурі художника Доме́никос Теотоко́пулос, який народився на Криті, але створив велику частину своїх творів в місті Толедо. Музей був побудований на фундаменті старовинного будинку шостого столітті та ренесансного палацу, недалеко від де жив художник.

museo-el-greco

Вхід вільний щосуботи з 14:00 по 19:30 (з 1 березня по 31 жовтня) або по 18:00 (з 1 листопада по 28 лютого) та щонеділі з 10:00 по 15:00.

Адреса: paseo del Tránsito, s/n, Toledo.

Эль Ескоріал

8.  Королевський Монастир Эль Ескоріалю

Архітектурний комплекс другої половини 16 століття, що включав монастир Св. Лоренсо, бібліотеку, шпиталь, усипальню іспанських королів і резиденцію іспанського короля, сади.

Escorial-sur
Фотографія SalomonSegundo

Безкоштовно Монастир можна відвідати щосереди і щочетверга з 15:00 до 18:00 (з жовтня по березень) і від 17:00 до 20:00 (з квітня по вересень) громадяни ЕС, Латинської Америки та і резиденти які мають дозволів на проживання та роботу.

Адреса: avenida. Don Juan de Borbón y Battenberg, s/n 28200-San Lorenzo de El Escorial (Madrid).

Долину Полеглих, монументальний комплекс, створенний за наказом Франциском Франко в пам’ять о загиблих у громадянський війні

Адреса: сarretera de Guadarrama/El Escorial. 28209. Valle de Cuelgamuros (Madrid), в’їзд відвідувачів: перший кілометр сarretera de Guadarrama ( M-600).

Кантабрія,  Сантільяна-дель-Мар

9. Національний музей Альтаміра

Національний музей і дослідницький центр Альтаміра в Сантільяна-дель-Мар пропонує відвідувачам можливість познайомитися з шедевром мистецтва перших людей.
В саму печеру вхід дозволено тільки науковцям і туди може попасти дуже маленьке число щасливчиків- туристів. Така єкскурсія триває 37 хвилин і проводиться раз на тиждень, щопятниці, на неї допускається тільки п’ять чоловік якіх вибирають випадковим способом серед тих, хто відвідує музей в день візиту .
Хоча печера була закрита для публіки в 2002 році, музей дозволяє дізнатися, якою Альтаміра була в часи палеоліту, коли був намальований відомий зубр.

Altamira

Вхід вільний: по суботах з 14.00 до 20.00 (з травня по жовтень) або до 18.00 (з листопада по квітень) і у щонеділі з 9.30 a до15.00.

Адреса: аvenida Marcelino Sanz de Sautuola, s/n, 39330 Santillana del Mar, Cantabria.

Барселона

10. Музей Пікассо

Музей Пікассо в Барселоні є місцем паломництва для любителів робот великого художника, народженого в Малазі. Колекція музею містить більш ніж 3500 робот, що робить його власником найбільш повної світової колекції творів молодого Пікассо.

museo-picasso-barcelona-
Фотографія EFE

Перша неділя кожного місяця вхід безкоштовнийІнші неділі вхід вільний з 15:00 по 19:00.

Адреса: c/ Montcada 15-23, Barcelona.

Також цікаво знати, що практично всі музеї Іспанії відкривають свої двері для всіх безкоштовно в такі дні: 18 квітня (Міжнародний день пам’яток і визначних місць), 18 травня (Міжнародний день музеїв), 12 жовтня (День Іспанії)  та 6 грудня (День Конституції ).

Для підготовки цього матеріалу була використана стаття ABC Viajar і не тільки.

Графік бескоштовної роботи перевірено на сайтах музеїв 7 лютого 2016.

Deja una respuesta

Por favor, inicia sesión con uno de estos métodos para publicar tu comentario:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Salir /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Salir /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Salir /  Cambiar )

Conectando a %s

A %d blogueros les gusta esto: