Жовтневі українські події в Іспанії

Уже швидко закінчиться вересень. Ми будемо пам’ятати минулий місяць як місяць святів і події, присвячені 25º річчі відновлення незалежності України, серед якими слід говорити про святкування у Парку Берліну в Мадриді (ще про це можно читати тут).

З другим місяцем осені пов»язано багато легенд, традицій, прикмет.  Жовтень то плаче, то сміється….
А також  здавна в Україні починали збиратися  на традиційні вечорниці та досвітки саме в жовтні.
Власне , дорогі друзі, читайте та вибирайте до серця і до душі : куди б завітати  осінніми вихідними разом із рідними та друзями .

·Los corceles de fuego 2 жовтня: показування фільму 1964 року «Тіні забутих предків«, який видатно зображує культуру гуцулів і красу Карпатів.

Це український художній фільм режисера Сергія Параджанова, відзнятий у 1964 році. Екранізація однойменної повісті Михайла Коцюбинського.
Зйомки фільму здійснювалися в справжніх гуцульських хатах та околицях села Криворівня  Верховинського району Івано-Франківської області. Саме тут Михайло Коцюбинський написав свою повість.
Сергій Параджанов так говорив про зйомки: «Все, що бачите на екрані, було насправді. Так, як плачуть гуцули, ніхто не може плакати. Це був рік життя, прожитий біля вогнища, біля джерела натхнення. Це незвичайний край, який треба пізнавати й вивчати у всій його чарівності.» 

За визначенням сучасних дослідників, «такого багатства звукових складових до „Тіней забутих предків“ не знав жоден український фільм.»

Фільм можно буде дивитися українською мовою з іспанськими субтитрами в Artistic Metropol у Мадриді о 20.00. Вхід вільний. Якщо ви бажаєте бути присутними, запрошуємо написати на електронну пошту conucrania@gmail.com. Більш інформації можно знайти тут (іспанською мовою).

· 7 жовтня: благодійний концерт Христини Панасюк в Мадриді. Це відбудеться в Café Racer Kiev, на вулиці, о 21:00. Вхід вільний. Більш про цю подію можно читати тут.

І ще один благодійний концерт також дуже знаного і відомого нам гурту.
Зустрічайте в Мурсії !
14518320_10155240652837538_1828298104_n

9 жовтня радо усіх вітатиме  українська громада міста Торрев»єха!
14528388_10155234902862538_589397476_n-1

· 16 жовтня: показування документального фільму про вишиванку «Спадок нації«, теж в Artistic Metropol, в Мадриді о 20:00. Ви можете стежити за новинами в цьому сторінку.

spadok-nawii

Також саме  у жовтні в Фатімі відбудеться форум та проща українських мігрантів Європи.
Церковні українські громади  із різних міст Іспанії організовують поїздку до Португалії.

23

Якщо ви знаєте про інші подіі, напишите нам електронний лист, щоб доповнити цей список. Від асоціації Con Ucrania запрошуємо долучитися до тих подій!

 

Deja una respuesta

Por favor, inicia sesión con uno de estos métodos para publicar tu comentario:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Salir /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Salir /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Salir /  Cambiar )

Conectando a %s

A %d blogueros les gusta esto: